FA    [EN]
 
پنجشنبه 3 خرداد 1397  
       
 
 
 


بازديدها
تعداد كل بازديدهاي اين صفحه از ابتداي راه اندازي تا كنون: 72818
تعداد بازديد كل صفحات پورتال از ابتداي راه اندازي تا كنون : 615174978
تعداد بازديد زيرپورتال: 98451
اين زيرپورتال امروز: 56
تعداد صفحات بازديد شده كل پورتال در امروز : 111556
تعداد بازديد اين صفحه پورتال در امروز : 31

تقويم
<>
شيدسچپج
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

اخبار دانشگاه
حضور مجموعه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در سینما فرهنگ شهرستان جهت تماشای فیلم سینمایی لاتاری
احداث بـاغ گیاه شناسی جهت انـجام تحقیقـات و پژوهـش در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
نشست تخصصی و ارزیابی طرح های کارآفرینی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1397/2/30 يكشنبه نشست تخصصی و ارزیابی طرح های کارآفرینی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  مرکز شکوفایی، خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از زیر مجموعه های شهرک علمی تحقیقاتی استان اصفهان، اسفند ماه 1396 با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به منظور هدایت نوآوران به سمت ایجاد موسسات دانایی محور و هدایت آن ها به سمت پذیرش در مراکز رشد برای توسعه کارآفرینی و فناوری در شهرستان اردستان افتتاح شد.
مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1397/2/30 يكشنبه مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با حضور سرهنگ فخرل فرمانده سپاه پاسداران ناحیه اردستان، سرهنگ زائری جانشین ایشان، دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه و چندی از مسئولین دانشگاه و سپاه پاسداران در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار گردید.
مراسم بـزرگداشت حکیم ابوالقاسم فـردوسی و پاسداشت زبان فـارسی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
دیدار ریاست و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان اردستان به مناسبت هفته معلم
جشن میلاد حضرت مهدی ( عج ) و گرامیداشت روز معلم
 • 1397/2/15 شنبه جشن میلاد حضرت مهدی ( عج ) و گرامیداشت روز معلم
  به پاس بزرگداشت شهادت استاد مطهری و گرامیداشت روز معلم و همچنین میلاد با سعادت آخرین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی (عج ) سه شنبه یازدهم اردیبهشت ماه، با حضور ریاست، اساتید، پرسنل و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و همچنین شرکت امام جمعه محترم شهرستان و نماینده محترم مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی مراسمی با عنوان جشن میلاد حضرت مهدی (عج ) گرامیداشت روز معلم در سالن همایش های این دانشگاه برگزار گردید.
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان برتر علمی و فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان اردستان
 • 1397/2/15 شنبه جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان برتر علمی و فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان اردستان
  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر ( ع ) - روز جوان و با دعوت دانشجویان برتر علمی و فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از حجت الاسلام و المسلمین حاج صادق طباطبایی نژاد جهت حضور در این دانشگاه و برگزاری یک نشست صمیمی میان دانشجویان و نماینده محترم شهرستان، این نشست یکشنبه 9 اردیبهشت ماه با حضور نماینده محترم شهرستان، مسئول دفتر نماینده، امام جماعت دانشگاه ( رئیس حوزه علمیه شهرستان )، ریاست، تعدادی از اساتید، کارکنان و دانشجویان برتر علمی و فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در اتاق کنفرانس این دانشگاه برگزار گردید.
بازدید ریاست، اعضای هیات علمی و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از مجموعه کشت و صنعت فجر اصفهان
 • 1397/2/5 چهارشنبه بازدید ریاست، اعضای هیات علمی و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از مجموعه کشت و صنعت فجر اصفهان
  در راستای تقویت مرکز رشد و خلاقیت دانشگاه پیام نور مرکز اردستان که فرایند طولانی و مسیر پرفراز و نشیبی طی شد تا امروز این دانشگاه شاهد افتتاح آن باشد و به منظور تعامل، همکاری و تبادل اطلاعات در بخش کشاورزی، شنبه اول اردیبهشت ماه، ریاست، اعضای هیات علمی و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از شرکت کشت و صنعت فجر اصفهان واقع در چهارمیل و همچنین گلخانه ها و اراضی کشاورزی که تحت مدیریت این شرکت می باشد بازدید نمودند.
حضور مجموعه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در سینما فرهنگ شهرستان جهت تماشای فیلم سینمایی به وقت شام
بيشتر
اطلاعيه هاي دانشگاه
📢📢📢 امور فرهنگی دانشگاه پیام نور اردستان با همکاری اساتید رشته حقوق برگزار می کند
مراسم گرامیداشت مقام معلم
 • 1395/2/7 سه شنبه مراسم گرامیداشت مقام معلم
  به اطلاع کلیه استادان و دانشجویان گرامی می رساند مراسم گرامیداشت مقام معلم در تاریخ 95/2/11 ساعت 11 در محل سالن های همایش های دانشگاه پیام نور برپا می شود. بدین روی از کلیه عزیزان دعوت می گردد با حضور ارزشمند خود در اجرای هر چه با شکوهتر این مراسم ما را همراهی نمایند.
قابل توجه دانشجویان گرامی
 • 1394/9/7 شنبه قابل توجه دانشجویان گرامی
  امور فرهنگی دانشگاه در نظر دارد برنامه شب شعر با موضوع اهل بیت (ع) درتاریخ 94/9/10 برگزارنماید. علاقمندان جهت ارائه اشعار یا دل نوشته و... به امورفرهنگی دانشگاه مراجعه وثبت نام نمایند.
قابل توجه دانشجویان گرامی
 • 1394/9/7 شنبه قابل توجه دانشجویان گرامی
  دانشجویانی که علاقمند می باشند نشریات دانشجویی را راه اندازی نمایند و به عنوان صاحب امتیاز، مدیر مسئول و یا سر دبیر نشریات دانشجویی فعالیت نمایند به امور فرهنگی دانشگاه مراجعه و ثبت نام نمایند
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی
 • 1394/8/9 شنبه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی
  به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از جزء 30 قرآن آزمون کتبی به صورت مفهومی برگزار می گردد دانشجویان علاقمند به امور فرهنگی دانشگاه مراجعه و ثبت نام نمایند - تاریخ آزمون 27/8/94 ساعت 10-9 می باشد -به نفرات برتر ( اول تا سوم) جوایزی به رسم یاد بود اهداء خواهد شد.
اردوی یک روزه تفریحی در اردستان و زواره
 • 1394/8/9 شنبه اردوی یک روزه تفریحی در اردستان و زواره
  امور فرهنگی دانشگاه در نظر دارد اردوی یک روزه تفریحی در اردستان و زواره به منظور آشنایی با اماکن تاریخی در تاریخ 14/8/94 برگزار نماید علاقمندان به امور فرهنگی دانشگاه مراجعه و ثبت نام نمایند.
برنامه شب شعر با موضوع اهل بیت (ع)
 • 1394/8/9 شنبه برنامه شب شعر با موضوع اهل بیت (ع)
  امور فرهنگی دانشگاه در نظر دارد برنامه شب شعر با موضوع اهل بیت (ع) درتاریخ 26/8/94 برگزارنماید. علاقمندان جهت ارائه اشعار یا دل نوشته به امورفرهنگی دانشگاه مراجعه وثبت نام نمایند.
فرصتی استثنایی ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
جدول برگزاری مراسم سوگواری حضرت ابا عبداله حسین (ع) در دانشگاه
قابل توجه دانشجویان و اساتید محترم
 • 1394/7/20 دوشنبه قابل توجه دانشجویان و اساتید محترم
  به اطلاع عزیزان می رساند به مناسبت بزرگداشت روز حافظ و مولانا جلسه سخنرانی در تاریخ 21/7/94 ساعت 9 در محل سالن همایشهای دانشگاه برگزار می گردد
بيشتر
اطلاعيه هاي آموزش
زمانبندی تعیین محل آزمون پایان ترم
شهریه متغیر کلیه دانشجویان متقاضی مهمان (ترمی، دائمی) به شیوه زیر محاسبه می گردد:
 • 1394/10/13 يكشنبه شهریه متغیر کلیه دانشجویان متقاضی مهمان (ترمی، دائمی) به شیوه زیر محاسبه می گردد:
  1- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز چهارگانه شهر تهران برای مقطع کارشناسی با ضریب 2 و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب 1.6 محاسبه و اخذ می گردد. 2- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز استانها و شهرهای لواسان، دماوند، ری و حسن آباد برای مقطع کارشناسی با ضریب 1.8 و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب 1.4محاسبه و اخذ می گردد. 3- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم از مراکز با نواحی پایین تر به بالاتر به غیر از شهرهای مذکور بند 1 و 2 برای مقطع کارشناسی با ضریب 1.6 و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب 1.2محاسبه و اخذ می گردد
قابل توجه مدرسین محترم مدعو ( حق التدریس )
 • 1394/9/15 يكشنبه قابل توجه مدرسین محترم مدعو ( حق التدریس )
  به اطلاع می رساند مدرسین محترمی که تمایل به همکاری به صورت حق التدریس با دانشگاه پیام نور مرکز اردستان را دارند لازم است فرم بررسی صلاحیت فردی را دانلود و پس از تکمیل به آدرس ایمیل m.mollaei@pnu.ac.ir ارسال نمایند.
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد
قابل توجه دانشجویان کارشناسی
لغو کلاسها
 • 1394/8/6 چهارشنبه لغو کلاسها
  جهت اطلاع از لغو کلاسها به سایت سهبا به آدرس sahba.pnu.ac.ir مراجعه فرمائید.
قابل توجه کلیه دانشجویان محترم
 • 1394/3/5 سه شنبه قابل توجه کلیه دانشجویان محترم
  دریافت کارت آزمون از تاریخ 94/3/5 الی 94/4/7 قابل دریافت می باشد. تذکر: دانشجویان بدهکار حداکثر 24 ساعت پس از پرداخت شهریه می توانند نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.
گزارش 79 (کارنامه ترمی)
 • 1394/2/28 دوشنبه گزارش 79 (کارنامه ترمی)
  بدینوسیله به اطلاع می رساند: گزارش 79 (کارنامه ترمی) جهت تمامی دانشجویان (در صورت پرداخت شهریه کامل) در سیستم جامع آموزشی فعال می باشد. خواهشمند است در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد.
بيشتر
پورتال اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان

آدرس: اردستان،ابتدای جاده نایین،صندوق پستی 111   تلفن:7-54230481-031   فکس:54243088   پیامک: 300064301254   کد پستی:98951-83818   (کروکی)

بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما