اخبار دانشگاه
برگزاری کارگاه آموزشی اَتساین در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
حضور رئیس، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان
تفاهم نامه احـداث جنگل دست کاشت از پساب فاضلاب تصفیه خانه شهرستان اردستان با همکاری دانشگاه پیام نور و شهرداری شهرستان اردستان
مراسم توجیهی و استقبال از نودانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1398/8/19 يكشنبه مراسم توجیهی و استقبال از نودانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  شنبه 11 آبان ماه مراسم توجیهی و استقبال از نودانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با حضور رئیس، اساتید، کارکنان و نو دانشجویان این دانشگاه و همچنین شرکت فرمایی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردستان، جانشین فرمانده سپاه پاسداران اردستان، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردستان و نیر شهردار زواره، در سالن همایش های این مرکز برگزار شد.
حضور معاون حقوقی و پارلمانی دانشگاه پیام نور در مرکز اردستان
برگزاری دوره آمادگی در برابر مخاطرات طبیعی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
ضیافت افطار کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و جشن میلاد با سعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن مجتبی (ع)
برگزاری دومین نشست تخصصی و ارزیابی طرح های کارآفرینی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1398/2/29 يكشنبه برگزاری دومین نشست تخصصی و ارزیابی طرح های کارآفرینی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  به منظور بهینه سازی و بروز خلاقیت و ارتقای نوآوری با استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود در دانشگاه و موسسات پژوهشی و در راستای تحقق اهداف توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و در جهت یکی از سه ماموریت اصلی دانشگاه ها (یعنی آموزش، پژوهش و کارآفرینی ) مرکز خلاقیت و شکوفایی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با رایزنی های بسیار در اسفند ماه 1396 افتتاح شد.
تجلیل از رئیس، مدیر فرهنگی و آموزش دانشگاه پیام نور مرکز اردستان توسط ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان اردستان
مراسم بزرگداشت شهید مطهری و گرامیداشت روز معلم و استاد
 • 1398/2/16 دوشنبه مراسم بزرگداشت شهید مطهری و گرامیداشت روز معلم و استاد
  شنبه چهاردهم اردیبهشت ماه، به همت امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و با همکاری بسیج دانشجویی شهید همت و مساعدت انجمن ها و کانون های دانشجویی این دانشگاه و به پاس بزرگداشت شهادت استاد مطهری و گرامیداشت روز معلم و استاد، با حضور ریاست، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه و همچنین با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم شهرستان اردستان و جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان، مراسمی با عنوان بزرگداشت شهید مطهری و گرامیداشت روز معلم در سالن همایش های این دانشگاه برگزار گردید
بـازدید دانشـجویان دانشگاه پیـام نور مرکز اردستـان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای
 • 1398/2/15 يكشنبه بـازدید دانشـجویان دانشگاه پیـام نور مرکز اردستـان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای
  سه شنبه 10 اردیبهشت ماه مقارن با هفته مشاغل و هفته کارگر، در راستای تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر تلاش و جهاد همگانی در خصوص رونق تولید در کشور و همچنین دستور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در خصوص بازدید دانشجویان از مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور در فاصله زمانی 2 لغایت 11 اردیبهشت ماه، تعدادی از کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با هدف اجتماعی کردن مفهوم مهارت آموزی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان بازدید کردند.
بزرگداشت استاد سخن سعدی شیرازی
 • 1398/2/9 دوشنبه بزرگداشت استاد سخن سعدی شیرازی
  جلسه بزرگداشت استاد سخن سعدی شیرازی روز سه شنبه ۳ اردیبهشت به همت مدیریت فرهنگی و با همکاری کانون شعر و ادب دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و با حضور تنی چند از شاعران شهرستان در اتاق کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.
برگزاری جشن میلاد با سـعادت منجی عالم بشریت حضرت مهـدی موعود (عج)
 • 1398/2/5 پنجشنبه برگزاری جشن میلاد با سـعادت منجی عالم بشریت حضرت مهـدی موعود (عج)
  سه شنبه 3 اردیبهشت ماه با حضور رئیس، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و همچنین با تشریف فرمایی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صابری، جشن میلاد با سعادت آخرین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) در سالن همایش های این دانشگاه برگزار گردید.
برگزاری نشست با موضوع بزرگداشت عطار نیشابوری در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1398/1/28 چهارشنبه برگزاری نشست با موضوع بزرگداشت عطار نیشابوری در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  یکشنبه بیست و پنجم فروردین ماه، به همت کانون شعر و ادب و با همکاری امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و همچنین با حضور ریاست، کارکنان و تعدادی از دانشجویان این مرکز دانشگاهی نشستی با موضوع بزرگداشت عطار نیشابوری جهت زنده نگاه داشتن فرهنگ و ادب ایران و یادآوری نام مردی که مقاصد عرفاني اش را با كلامی ساده و بي پيرايه و خالي از هرگونه آرايش ابراز می کرد و به گفته بزرگان ادب، سرمشق مولوي و جامي بود، در اتاق کنفرانس این دانشگاه برگزار گردید.
اطلاعیه شرکت در رشته های ورزشی جهت مسابقات استانی
کسب مقام سوم هشتمین دوره مسابقات فوتسال استان اصفهان توسط دانشجویان دانشگاه پیام نورمرکز اردستان
گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و روز زن در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
شرکت در مسابقات فوتسال
 • 1397/12/6 دوشنبه شرکت در مسابقات فوتسال
  به اطلاع برادران دانشجو می رساند جهت شرکت در مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاههای پیام نوراستان اصفهان در تاریخ (20/12 لغایت 24/12/97) جلسه ای با حضورعزیزانی که در رشته ورزشی فوتسال فعالیت دارند در تاریخ 7/12/97 ساعت 10 صبح درمحل دانشگاه برگزار می گردد از علاقمندان دعوت به عمل می آید در این نشست صمیمی جهت پیشنهادات و نظرات و... شرکت نمایند. ضمنا جلسات تمرین تیم فوتسال به تعداد4 جلسه متعاقبا اعلام می گردد.
برگزاری نشست کارآفرینی با رویکرد اشتغال در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
تجلیل از رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان اردستان توسط ریاست دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1397/12/1 چهارشنبه تجلیل از رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان اردستان توسط ریاست دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  در آیینی که روز شنیه 27 بهمن ماه با حضور رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و جمعی از مسئولان هلال احمر این شهرستان برگزار شد، دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به پاس تعاملات سازنده، همکاری ها و مساعدت های جمعیت هلال احمر شهرستان اردستان در جهت راه اندازی کانون دانشجویی هلال احمر و برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان و دانشجویان و همچنین به خاطر اهمیت و نقش غیرقابل انکار این سازمان در یاری رسانی به افراد دچار بحران، از ریاست و کارکنان این مجموعه تجلیل نمود.
حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در راهپیمایی 22 بهمن ماه
مشارکت و حضور فعال دانشگاه پیـام نور مرکز اردستـان در نمـایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی شهرستان اردستان
بازدید علمی دانشجویان رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از بیمارستان روانپزشکی مدرس
 • 1397/12/1 چهارشنبه بازدید علمی دانشجویان رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از بیمارستان روانپزشکی مدرس
  چهارشنبه 17 بهمن ماه با رایزنی های قبلی و اخذ مجوز از بیمارستان روانپزشکی مدرس جهت بازدید علمی دانشجویان رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از این بیمارستان و با پیگیری های مجدانه و مداوم ریاست و مسئول فرهنگی دانشگاه، 25 تن از دانشجویان رشته روانشناسی، اعضای انجمن علمی روانشناسی با همراهی استاد باباصفری از اساتید این رشته و به سرپرستی آقای محمد مهدی حاتمی مسئول آموزش دانشگاه از این بیمارستان بازدید شد.
بازدید فرماندار شهرستان اردستان از دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
رونمایی از پروژه زیست محیطی « استفاده از خاک های آلوده به مواد نفتی در فرایند تولید سیمان » برای نخستین بار در سطح کشور
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با موضوع جوانان و اعتیاد در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1397/9/20 سه‌شنبه مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  شنبه 17 آذرماه ساعت 09:30 صبح مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور ریاست،کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان، فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان و جمعی از مسئولین جمعیت هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، تشکل ها، کانون ها و انجمن های علمی در سالن همایش های این دانشگاه برگزار شد.
همایش ملی بزرگداشت شهید آیت الله مدرس و روز مجلس در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1397/9/17 شنبه همایش ملی بزرگداشت شهید آیت الله مدرس و روز مجلس در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  پنج شنبه 8 آذر ماه، همایش ملی بزرگداشت شهید آیت الله مدرس و روز مجلس با حضور آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، دکتر مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، نماینده محترم مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و شهردار شهر اردستان و روسای ادارات و ارگان ها در سالن همایش های دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار گردید.
بازدید ریاست،کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از کتابخانه مرکزی شهرستان اردستان
 • 1397/9/6 سه‌شنبه بازدید ریاست،کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از کتابخانه مرکزی شهرستان اردستان
  به دنبال آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برآن شد تا از بستر ایجاد شده استفاده نموده و به منظور ترغیب دانشجویان به مطالعه بیشتر، بازدیدی را برای دانشجویان این دانشگاه از کتابخانه مرکزی این شهرستان فراهم کند. به همین منظور سه شنبه 29 آبان ماه، ریاست، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه به اتفاق از کتابخانه مرکزی این شهرستان بازدید نمودند و نشستی صمیمانه را با کتابداران این کتابخانه داشتند.
برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع سیاست های نظامی و امنیتی ایران در منطقه – آری یا نه
مراسـم توجـیهی و استقبـال از دانـشجویان جـدید الورود
 • 1397/8/10 پنجشنبه مراسـم توجـیهی و استقبـال از دانـشجویان جـدید الورود
  شنبه پنجم آبان ماه، با حضور امام جمعه محترم شهرستان اردستان، ریاست، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان، مراسم توجیهی و استقبال از دانشجویان جدید الورود سال تحصیلی 98 - 1397 در سالن همایش های این دانشگاه برگزار گردید.
برگزاری ششمین یادواره شهدای گمنام شهرستان اردستان با همکاری امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1397/8/5 شنبه برگزاری ششمین یادواره شهدای گمنام شهرستان اردستان با همکاری امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  مقارن با ایام شهادت حضرت رقیه ( س ) ششمین یادواره شهدای گمنام شهرداری اردستان با هدف تجلیل از مقام شامخ شهدای گرانقدر و تجدید پیمان با امام امت حضرت آیت اله خامنه ای ( مد ظله العالی ) و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، با همکاری امور فرهنگی و بسیج دانشجویی شهید همت دانشگاه پیام نور مرکز اردستان ، دفتر بسیج دانشجویی شهرستان اردستان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شهرداری و حوزه مقاومت امام علی ( ع ) صبح روز سه شنبه 25 مهر ماه در محل پارک شهرداری این شهرستان با حضور پر شور آحاد مردم، مسئولین، دانشجویان، دانش آموزان و ... برگزار گردید.
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با ایـدز، هپاتیت و تب مـالت و راهکارهای پیشگیری از آن در دانـشگاه پـیام نور مرکز اردستـان
همایش پاسداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
پایان دغدغه شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور
برگزاری شورای اداری شهرستان اردستان با حضور استاندار محترم اصفهان به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
نشست تخصصی در خصوص برگزاری دوره های آموزش آزاد (عمومی - تخصصی ) در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
دانـشگاه پیـام نـور مـرکز اردستـان مـیزبان برگـزاری کنکور سراسری سال 1397
ضیافت افطاری در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع)
غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور مجموعه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
جلسه گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور مسئولین دانشگاه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان، مسئول بسیج دانشجویی، دانشجویان بسیجی و فعال فرهنگی دانشگاه
حضور مجموعه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در سینما فرهنگ شهرستان جهت تماشای فیلم سینمایی لاتاری
احداث بـاغ گیاه شناسی جهت انـجام تحقیقـات و پژوهـش در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
نشست تخصصی و ارزیابی طرح های کارآفرینی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1397/2/30 يكشنبه نشست تخصصی و ارزیابی طرح های کارآفرینی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  مرکز شکوفایی، خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از زیر مجموعه های شهرک علمی تحقیقاتی استان اصفهان، اسفند ماه 1396 با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به منظور هدایت نوآوران به سمت ایجاد موسسات دانایی محور و هدایت آن ها به سمت پذیرش در مراکز رشد برای توسعه کارآفرینی و فناوری در شهرستان اردستان افتتاح شد.
مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1397/2/30 يكشنبه مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با حضور سرهنگ فخرل فرمانده سپاه پاسداران ناحیه اردستان، سرهنگ زائری جانشین ایشان، دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه و چندی از مسئولین دانشگاه و سپاه پاسداران در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار گردید.
مراسم بـزرگداشت حکیم ابوالقاسم فـردوسی و پاسداشت زبان فـارسی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
دیدار ریاست و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان اردستان به مناسبت هفته معلم
جشن میلاد حضرت مهدی ( عج ) و گرامیداشت روز معلم
 • 1397/2/15 شنبه جشن میلاد حضرت مهدی ( عج ) و گرامیداشت روز معلم
  به پاس بزرگداشت شهادت استاد مطهری و گرامیداشت روز معلم و همچنین میلاد با سعادت آخرین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی (عج ) سه شنبه یازدهم اردیبهشت ماه، با حضور ریاست، اساتید، پرسنل و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و همچنین شرکت امام جمعه محترم شهرستان و نماینده محترم مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی مراسمی با عنوان جشن میلاد حضرت مهدی (عج ) گرامیداشت روز معلم در سالن همایش های این دانشگاه برگزار گردید.
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان برتر علمی و فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان اردستان
 • 1397/2/15 شنبه جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان برتر علمی و فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان اردستان
  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر ( ع ) - روز جوان و با دعوت دانشجویان برتر علمی و فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از حجت الاسلام و المسلمین حاج صادق طباطبایی نژاد جهت حضور در این دانشگاه و برگزاری یک نشست صمیمی میان دانشجویان و نماینده محترم شهرستان، این نشست یکشنبه 9 اردیبهشت ماه با حضور نماینده محترم شهرستان، مسئول دفتر نماینده، امام جماعت دانشگاه ( رئیس حوزه علمیه شهرستان )، ریاست، تعدادی از اساتید، کارکنان و دانشجویان برتر علمی و فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در اتاق کنفرانس این دانشگاه برگزار گردید.
بازدید ریاست، اعضای هیات علمی و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از مجموعه کشت و صنعت فجر اصفهان
 • 1397/2/5 چهارشنبه بازدید ریاست، اعضای هیات علمی و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از مجموعه کشت و صنعت فجر اصفهان
  در راستای تقویت مرکز رشد و خلاقیت دانشگاه پیام نور مرکز اردستان که فرایند طولانی و مسیر پرفراز و نشیبی طی شد تا امروز این دانشگاه شاهد افتتاح آن باشد و به منظور تعامل، همکاری و تبادل اطلاعات در بخش کشاورزی، شنبه اول اردیبهشت ماه، ریاست، اعضای هیات علمی و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از شرکت کشت و صنعت فجر اصفهان واقع در چهارمیل و همچنین گلخانه ها و اراضی کشاورزی که تحت مدیریت این شرکت می باشد بازدید نمودند.
حضور مجموعه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در سینما فرهنگ شهرستان جهت تماشای فیلم سینمایی به وقت شام
نشست رئیس دانشگاه پیام نور اردستان با دانشجویان فعال فرهنگی
برگزاری جشن مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی ( ص ) و بزرگداشت مقام عطار نیشابوری در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
مرکز خلاقیت و شکوفایی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان افتتاح شد
 • 1397/1/15 چهارشنبه مرکز خلاقیت و شکوفایی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان افتتاح شد
  شنبه 26 اسفند ماه با حضور جناب آقای دکتر مهدی یوسفی رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان، فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان، رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و همچنین جمعی از مسئولین ذیربط، مرکز خلاقیت و شکوفایی در این دانشگاه افتتاح گردید.
جشـن با شکوه میـلاد با سعـادت حضرت فـاطمه زهـرا ( س ) در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
برگزاری نشست عمومی شرکت های دانش بنیان و کارآفرینی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
کارگاه پژوهشی و تخصصی پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدردر دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1396/10/12 سه‌شنبه کارگاه پژوهشی و تخصصی پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدردر دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  کارگاه پژوهشی و تخصصی پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر سه شنبه 28 آذر ماه با حضور ریاست محترم دانشگاه، مسئولین شهرستانی از جمله شهردار اردستان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس اداره بهزیستی و همچنین تعدادی دیگر از مسئولین شهرستان، کارکنان و دبیران انجمن های علمی روانشناسی، علوم اجتماعی، حقوق زیست شناسی و دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار شد.
دیدار دوستانه رئیس دانشگاه پیام نور مرکز زواره با شهردار و اعضای شورای شهر زواره
 • 1396/10/11 دوشنبه دیدار دوستانه رئیس دانشگاه پیام نور مرکز زواره با شهردار و اعضای شورای شهر زواره
  در این دیدار دوستانه دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان ضمن تبریک انتخاب آقای مهندس گلخنی به عنوان شهردار شهر زواره و آرزوی موفقیت برای ایشان، در خصوص آسفالت مسیر دسترسی به دانشگاه پیام نور زواره و پیشنهاد ایجاد مرکز پژوهش دانشگاه در شهرداری و استفاده از توان اساتید و نخبگان این دانشگاه گفتگو و تبادل نظر کردند.
دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به عنوان فعال فرهنگی شهرستان انتخاب شد
 • 1396/10/11 دوشنبه دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به عنوان فعال فرهنگی شهرستان انتخاب شد
  با ارائه کارنامه فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان تا پایان آبان ماه سال جاری و برگزاری برنامه های متعدد و متنوع فرهنگی و حضور و تلاش مستمر رئیس این دانشگاه در عرصه های فرهنگی و تلاش جهت ارتقا نقش و اهمیت فرهنگ در هدایت افکار عمومی و تربیت و آموزش دانشجویان، همچنین تلاش و مشارکت جدی دانشگاه پیام نور در هفته فرهنگی شهرستان اردستان طی مراسمی دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس این دانشگاه از جانب آقای علیرضا غیور فرماندار شهرستان به عنوان فعال فرهنگی شهرستان اردستان انتخاب گردید.
حضورمعاونت اجرایی دانشگاه پیام نور استان اصفهان در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به منظور بررسی نحوه برگزاری آزمونهای نیمسال اول 97-1396
برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو مقارن با میلاد فرخنده پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
بازدید علمی دانشجویان رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان از بیمارستان روانپزشکی فارابی
همزمان با هفته پژوهش و هفته فرهنگی شهرستان اردستان همایش علمی منطقه ای  سیری در تاریخ و گویش اردستانی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار شد.
همایش بزرگداشت آیت اله مدرس در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار گردید
مراسم جشن و استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
کتابخانه دیجیتالی دانشگاه پیام نور واحد زواره راه اندازی شد
 • 1396/9/13 دوشنبه کتابخانه دیجیتالی دانشگاه پیام نور واحد زواره راه اندازی شد
  کتاب تنها دسته گلی است که اگر بارها نیز هدیه داد شود و دست به دست گردد بازهم طراوت و تازگی اش را حفظ می کند. سه شنبه 7 آذر ماه همزمان با سالروزآغاز امامت حضرت حجت ابن الحسن، حضرت مهدی(عج) و همچنین بزرگداشت هفته بسیج ، طی مراسمی با حضور رئیس، کارکنان و دانشجویان بسیجی، کتابخانه دیجیتالی دانشگاه پیام نور واحد زواره افتتاح گردید.
حضور رئیس، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان اردستان
دانشگاه پیام نور مرکز اردستان میزبان شورای فرهنگ عمومی شهرستان و تصویب برگزاری همایش ملی « نقش اردستان در تاریخ و ادب و فرهنگ ایران اسلامی» در دانشگاه پیام نور
مراسم اربعین حسینی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
حضور ریاست، اساتید، کارکنان و دانشجویان در راهپیمایی با شکوه 13 آبان ماه
برگزاری کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
دیدار رئیس و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با شهردار و اعضای شورای شهر
برگزاری پنجمین یادواره شهدای گمنام شهرستان اردستان با همکاری امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1396/8/3 چهارشنبه برگزاری پنجمین یادواره شهدای گمنام شهرستان اردستان با همکاری امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  مقارن با ایام شهادت حضرت رقیه ( س ) پنجمین یادواره شهدای گمنام شهرداری اردستان با هدف تجلیل ازمقام شامخ شهدای گرانقدر و تجدید پیمان با امام امت حضرت آیت اله خامنه ای ( مد ظله العالی ) و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، با همکاری امور فرهنگی و بسیج دانشجویی شهید همت دانشگاه پیام نور مرکز اردستان ، دفتر بسیج دانشجویی شهرستان اردستان، ناحیه مقاومت سپاه، شهرداری و به ویژه حوزه مقاومت امام علی ( ع ) صبح روز سه شنبه دوم آبان ماه در محل پارک شهرداری این شهرستان با حضور پر شور آحاد مردم، مسئولین، دانشجویان، دانش آموزان و ... برگزار گردید.
برگزاری همایش بزرگداشت حافظ شیرازی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
نشست خبری ریاست دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با اصحاب رسانه
دیدار رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با امام جمعه و سرپرست حجاج
کوه نوردی و زیارت بی بی خدیجه توسط دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به مناسبت سعید غدیر خم
بند ث ماده 88 قانون برنامۀ پنج سالۀ ششم توسعۀ اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا.
 • 1396/6/4 شنبه بند ث ماده 88 قانون برنامۀ پنج سالۀ ششم توسعۀ اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا.
  بر اساس بند ث ماده 88 قانون برنامۀ پنج سالۀ ششم توسعۀ اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا. (1400-1396) مصوب مجلس شورای اسلامی، که از تاریخ 1/1/96 لازم الاجرا می باشد تأمین و پرداخت یا معافیت حداقل سی‌درصد(30) هزینه شهریه تحصیل در دانشگاه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که حداقل شش‌ماه سابقه حضور در جبهه دارند و جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25)جانبازی و آزادگان با کمتر از شش‌ماه سابقه اسارت و همسران و فرزندان آنان ،بعهده دولت می باشد. بند ث ماده 88 برنامه ششم توسعه- دولت مکلف است طبق بودجه سنواتی به‌منظور حمایت و تجلیل از رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که حداقل شش‌ماه سابقه حضور در جبهه دارند و جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25) جانبازی و آزادگان با کمتر از شش‌ماه سابقه اسارت و همسران و فرزندان آنان تسهیلات رفاهی، معیشتی، بهداشتی، درمانی و فرهنگی به شرح زیر ارائه نماید. -1 تأمین و پرداخت یا معافیت حداقل سی‌درصد(30) هزینه شهریه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی، دوره‌های شبانه دانشگاههای دولتی، دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه‌های مورد تأیید وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وفق بودجه
تالار پذیرایی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان راه اندازی شد
بزرگداشت روز خبرنگار در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
نخستین تفاهم نامه راه اندازی مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه پیام نور در مرکز اردستان امضا شد
حضور کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در راهپیمایی بزرگ روز قدس
بازدید نماینده محترم مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه پیام نورمرکز اردستان
امسال هم دانشگاه پیام نور مرکز اردستان میزبان فرشتگان آسمانی شد
حضورمعاونت اجرایی و مدیر انفورماتیک ستاد استان اصفهان در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
بازدید فرماندار شهرستان از دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1396/3/23 سه‌شنبه بازدید فرماندار شهرستان از دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  به دنبال گفتگوی ریاست دانشگاه پام نور با فرماندار اردستان در خصوص آخرین مراحل راه اندازی مرکز رشد در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و دعوت از ایشان جهت بازدید از ساختمان اختصاص یافته به مرکز دانش بنیان، چهارشنبه 16 خرداد ماه مهندس غیور با حضور در دانشگاه از ساختمان مذکور بازدید نمودند
ضیافت افطاری در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1396/3/23 سه‌شنبه ضیافت افطاری در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  شنبه بیست خرداد ماه و به مناسبت ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مراسم افطاری با حضور خانواده های کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاههای پیام نور مرکز اردستان و زواره برگزار گردید.
شرکت در مسابقات فوتسال
 • 1396/3/15 دوشنبه شرکت در مسابقات فوتسال
  به اطلاع برادران دانشجو می رساند جهت شرکت در مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاههای پیام نوراستان اصفهان در تاریخ (20/12 لغایت 24/12/97) جلسه ای با حضورعزیزانی که در رشته ورزشی فوتسال فعالیت دارند در تاریخ 7/12/97 ساعت 10 صبح درمحل دانشگاه برگزار می گردد از علاقمندان دعوت به عمل می آید در این نشست صمیمی جهت پیشنهادات و نظرات و... شرکت نمایند. ضمنا جلسات تمرین تیم فوتسال به تعداد4 جلسه متعاقبا اعلام می گردد. با تشکر. علیرضا معصومی
حضور دو تن از استادان دانشگاه پیام نور استان اصفهان
همـایش ازدواج سالم و سیاست های جمعیتـی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1396/3/6 شنبه همـایش ازدواج سالم و سیاست های جمعیتـی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  سه شنبه 26 اردیبهشت ماه با حضور مسئولین و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و همچنین با همکاری و حضور معاون و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان همایش ازدواج سالم و سیاست های جمعیتی در راستای ارتقای آگاهی، نگرش و توانمندی سازی دانشجویان در زمینه مراقبت ازخود و ایجاد فضای مثبت در خصوص ازدواج سالم در سالن همایش های این دانشگاه برگزار گردید.
اردوی زیارتی فرهنگی و گردشگری  شیراز
مراسم گرامیداشت روز معلم در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1396/2/16 شنبه مراسم گرامیداشت روز معلم در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  به پاس بزرگداشت شهادت استاد مطهری و گرامیداشت روز معلم، شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه مصادف با اولین روز از هفته معلم و همزمان با ولادت امام سجاد ( ع )، با حضور ریاست، پرسنل و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و همچنین شرکت امام جمعه محترم شهرستان، معاونت فرمانداری، شهردار و اعضای شورای شهر، مراسمی با عنوان گرامیداشت روز معلم در سالن همایش های این دانشگاه برگزار گردید.
طبیعت گردی اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نورمرکزاردستان
دانشگاه پیام نورمرکزاردستان در لیست حامیان برگزار کننده
بازدید بازرسان هیات نظارت و ارزیابی دانشگاه اصفهان
 • 1396/2/9 شنبه بازدید بازرسان هیات نظارت و ارزیابی دانشگاه اصفهان
  چهار شنبه 30 فروردین ماه، هیاتی متشکل از آقای دکتر موسوی و آقای مهندس بابا محمدی از اعضای کارگروه نظارت و ارزیابی دانشگاه اصفهان به همراه دکتر حبیب اللهی مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان اصفهان به منظور بررسی شاخص ها و معیارهای مورد نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه ها، در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان حضور یافتند.
همایش بزرگداشت عطار نیشابوری در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1396/1/28 دوشنبه همایش بزرگداشت عطار نیشابوری در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  شنبه بیست و ششم فروردین با حضور ریاست، کارکنان، دانشجویان مرکز اردستان و برخی از شاعران شهرستان اردستان همایش بزرگداشت عطار نیشابوری جهت پاسداشت روز عطار و یادآوری نام مردی که مقاصد عرفانی اش را با کلامی ساده و بی پیرایه و خالی از هرگونه آرایش ابراز می کرد و به گفته بزرگان ادب، سرمشق مولوی و جامی بود، در سالن همایش های این دانشگاه برگزار گردید.
عطر گل محمدی فضای دانشگاه پیام نور مرکز اردستان را در بر گرفت
ارتقاء قدرت برق دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
مخزن ده هزار لیتری آب با کمک خیر در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان نصب شد
برگزاری جشن باشکوه فارغ التحصیلی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1395/12/24 سه‌شنبه برگزاری جشن باشکوه فارغ التحصیلی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  سه شنبه هفدهم اسفند ماه با حضور معاون علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نور استان اصفهان، رئیس، اعضای علمی، کارکنان و همچنین حضور گسترده بیش از 70 تن از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به همراه خانواده هایشان ، مراسم جشن فارغ التحصیلی در سالن همایش های این مرکز برگزار شد.
حضور صمیمانه فرماندار و بخشدار مرکزی اردستان در نشست های فرهنگی - تفریحی کارکنان دانشگاه پیام نور اردستان
برگزاری جشن سی و هشتمین سالروز انقلاب اسلامی ایران در مرکز کودکان بی سرپرست و بد سرپرست شهرستان اردستان با حضور جمعی از مسئولین و اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
به مناسبت ایام الله دهه فجر دیدار با تنها شهید انقلابی شهرستان اردستان با حضورمسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
اردوی زیارتی سیاحتی، دانشجویی مشهد مقدس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1395/11/1 جمعه اردوی زیارتی سیاحتی، دانشجویی مشهد مقدس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  با لطف و استعانت از پروردگار بی همتا و مدد از سلطان دلهای عاشق ، حضرت علی بن موسی الرضا (ع ) طبق برنامه مصوب در شورای فرهنگی دانشگاه، به پیشنهاد ریاست و به همت امور فرهنگی دانشگاه جهت بصیرت افزایی و افزایش نشاط معنوی دانشجویان اردوی زیارتی سیاحتی دانشجویی مشهد مقدس با شرکت 42 نفر از دانشجویان خواهر در تاریخ چهارشنبه 29 دی ماه لغایت دوشنبه 4 بهمن ماه به مدت 5 روز برگزار گردید.
دانشگاه پیام نوراردستان میزبان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
دیدار رئیس نظارت و ارزیابی استان از پیام نور مرکز اردستان
دیدار رئیس دانشگاه پیام نور اردستان با ریاست جدید آموزش و پرورش شهرستان اردستان
حضور مجموعه دانشگاه پیام نور در سینما فرهنگ شهرستان اردستان
نشست رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و واحد زواره با دانشجویان بسیجی
آسفالت جاده دسترسی محلی به دانشگاه پیام نور اردستان تکمیل شد.
دومین همایش پژوهش در عرصه تعلیم و تربیت در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار شد
همایش اسرار نماز در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار گردید
 • 1395/10/1 چهارشنبه همایش اسرار نماز در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار گردید
  سه شنبه 23 آذر ماه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان میزبان معاونت ستاد اقامه نماز استان اصفهان حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رنجبر بود در این مراسم که تحت عنوان اسرار نماز برپا شده بود شرکت پر رنگ دانشجویان، اساتید و کارکنان و همچنین حضور جمعی از مسئولین شهر از جمله معاونت شواری امر به معروف و نهی از منکر و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آقای منصور خانی، و همچنین آقای کبریایی رئیس ستاداقامه نماز شهرستان قابل توجه و اهمیت بود.
کارگاه آشنایی با مشاغل حقوقی و نحوه موفقیت در آزمون های حقوقی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار گردید
راه دسترسی به دانشگاه پیام نور مرکز اردستان هموارتر شد
بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
📢📢📢 امور فرهنگی دانشگاه پیام نور اردستان با همکاری اساتید رشته حقوق برگزار می کند
انتشار نرم افزارهایی با عناوین مشابه سیستم گلستان جهت استفاده در تلفن های همراه
 • 1395/9/15 دوشنبه انتشار نرم افزارهایی با عناوین مشابه سیستم گلستان جهت استفاده در تلفن های همراه
  از آنجاییکه برخی گروه ها اقدام به انتشار نرم افزارهایی با عناوین مشابه سیستم گلستان جهت استفاده در تلفن های همراه (به عنوان مثال گلستان همراه و ...) نموده اند، بدین وسیله تاکید میگردد که هیچ یک از این نرم افزار ها یا سامانه دیگر که در وب سایت رسمی دانشگاه معرفی نگردیده است به هیچ عنوان مورد تایید دانشگاه پیام نور نمی باشد و مشکلات و هزینه های سربار عدیده ای را برای دانشجویان و کاربران گرامی به همراه خواهد داشت، لذا خواهشمند است کاربران نسبت به این موضوع دقت کافی داشته باشند. بدیهی ست تمامی عواقب ناشی از استفاده ی این سامانه ها و نرم افزار ها بر عهده ی کاربر استفاده کننده می باشد.
مراسم غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی
مراسم عزاداری به مناسبت رحلت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)
پایگاه اطلاع رسانی در خصوص تغذیه سالم و ارتقاء سطح سلامت در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
کارگاه آموزش، اطلاع رسانی و آزمایش Hiv در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
 • 1395/9/15 دوشنبه کارگاه آموزش، اطلاع رسانی و آزمایش Hiv در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
  آمارهای منتشر شده نشان می دهد که در دنیا بالغ بر 36 میلیون نفر و در ایران 000/100 مورد مبتلا به ویروس Hiv وجود دارد و طبق پیش بینی ها تا 5 سال آینده آمار مبتلایان در کشور به بیش از 000/150 نفر خواهد رسید. به این دلیل و در راستای لزوم اطلاع رسانی و راه های پیشگیری و انتقال این بیماری، شنبه ششم آذر و در آستانة روز جهانی ایدز، کارگاهی با همکاری مرکز بهداشت شهرستان اردستان در دانشگاه پیام نور برگزار گردید.
تریبون آزاد و مسابقة کتاب خوانی به مناسبت هفتة کتاب در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
ارزشیابی اساتید از طریق سامانه گلستان
 • 1395/9/8 دوشنبه ارزشیابی اساتید از طریق سامانه گلستان
  بر اساس نامه شماره 3844/د مورخ 4/2/96 مدیر کل محترم دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور در نظر دارد در راستای اجرای بند 2 ماده 2 آئین نامه ارتقاء اعضای هیات علمی ، کیفیت تدریس اساتید در نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95 را از طریق نظر خواهی از دانشجویان در سیستم گلستان از تاریخ 96/2/12 لغایت 96/3/2 ارزیابی نماید.
عدم وجاهت قانونی سایتی به آدرس : http://aiic که به دانشجویان ورودی جدید پیامک ارسال می نماید.
 • 1395/9/1 دوشنبه عدم وجاهت قانونی سایتی به آدرس : http://aiic که به دانشجویان ورودی جدید پیامک ارسال می نماید.
  حسب اعلام معاون پژوهش و فنآوری دانشگاه پیام نور کل کشور سایتی به آدرس http://aiic.ir اقدام به ارسال پیامک به دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور جهت صدور کارت دانشجویی بین المللی نموده است . لذا آن معاونت محترم اعلام می دارد سایت مذکور فاقد وجاهت قانونی است و دانشجویان محترم به هیچ وجه جهت ثبت نام به سایت مذکور مراجعه ننمایند و هیچ هزینه ای به سایت مذکور پرداخت ننمایید
کرسی آزاد اندیشی با موضوع ازدواج، سنتی یا مدرن در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار گردید
تبیین اقتصاد مقاومتی با حضور مدیر علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی استان اصفهان در دانشگاه پیام نوراردستان برگزار شد
دیدار ریاست دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با معلولین بهزیستی کچو مثقال
برگزاری نشست تخصصی با موضوع فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
دیدار دوستانه تیم های فوتسال دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و اداره آموزش و پرورش شهرستان اردستان
راه اندازی کتابخانه دیجیتال دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
پیروزی افتخار آمیز تیم فوتسال دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در مقابل اداره آموزش و پرورش را که به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار گردید تبریک عرض می نمائیم.
نشست رفع مشکلات و موانع پیشرفت دانشگاه پیام اردستان با حضور ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان اصفهان، فرماندار و مسئولین ارشد شهرستان برگزار شد.
نشست توجیهی رئیس دانشگاه پیام نور اردستان با استادان دانشگاه
برگزاری جلسه آشنایی با فضای سایبر در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
بازدید بازرسان سازمان مرکزی از دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
بازدید ریاست، اعضای علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور اردستان و زواره از خانه سالمندان به مناسبت روز جهانی سالمندان
دیدار ریاست و پرسنل دانشگاه پیام نور اردستان و زواره از خانواده محترم شهیدان موحد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
 • 1395/7/10 شنبه دیدار ریاست و پرسنل دانشگاه پیام نور اردستان و زواره از خانواده محترم شهیدان موحد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
  به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و خانواده معزز ایشان، دکتر ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور اردستان و زواره به همراه جمعی از پرسنل علمی و اداری دانشگاه روز سه شنبه ششم مهرماه از خانواده شهیدان موحد واقع در بخش مرکزی زواره دیدار کردند در این خانواده پدر معلم و پسر که دانش آموز پدر بوده به فیض شهادت نائل آمدند که در این مسیر، پسر از پدر پیشی گرفت و راه شهادت را به معلم خویش آموخت. شهید محمد موحد پدر خانواده در عملیات خیبر در سن 40 سالگی و شهید رضا موحد در عملیات بیت المقدس در سن 15 ساگی به شهادت رسیدند.
حضور ریاست و پرسنل دانشگاه پیام نور اردستان و زواره به همراه خانواده ها در سینما فرهنگ اردستان
نشست ریاست دانشگاه پیام نور اردستان و زواره با رئیس اداره آبفای شهرستان اردستان
برنامه رصد شبانه ماه و زحل
 • 1395/6/21 يكشنبه برنامه رصد شبانه ماه و زحل
  دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 1 و انجمن نجوم گنبد کویر شهرستان، برنامه رصد شبانه را با حضور خانواده ها و 40 نفر از کودکان دختر برگزار کردند.
جناب آقای دکتر ایرج پور
 • 1395/6/21 يكشنبه جناب آقای دکتر ایرج پور
  مفتخریم در کمال مسرت و مباهات ارتقای شایسته و ارزشمند سمت جنابعالی از سرپرستی به ریاست دانشگاههای پیام نور اردستان و زواره را تهنیت و شادباش عرض نموده توفیقات روزافزونتان را بیش از پیش از درگاه احدیت آرزو می نماید.
تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95
طبیعت گردی کارکنان مرکز اردستان
 • 1395/6/2 سه‌شنبه طبیعت گردی کارکنان مرکز اردستان
  عصر روز یکشنبه پس از گذشت تعطیلات تابستانی، طبیعت گردی کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور اردستان روال عادی خود را پیدا کرد.
دعوت و دیدار با مسؤول محترم دفتر نماینده شهرستان اردستان
پدیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی
مراسم بزرگداشت روز خبرنگار
 • 1395/5/19 سه‌شنبه مراسم بزرگداشت روز خبرنگار
  مراسم بزرگداشت روز خبرنگار یکشنبه مورخ 17/05/1395 با حضور خبرنگاران شهرستان اردستان در سالن کنفرانس دانشگاه برگزار گردید .
در روز پاسداشت شوراها و شهرداری، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار محترم دیدار کرد
دانشگاه پیام نور مرکز اردستان میزبان فرشتگان آسمانی بهزیستی
ضیافت افطاری با حضور فرماندار و امام جمعه در جمع دانشگاهیان پیام نور مرکز اردستان و زواره
اولین نشست شورای اداری شهرستان اردستان با حضور نماینده جدید مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی
گام های اولیه برای راه اندازی مرکز رشد علم و فن آوری
 • 1395/3/29 شنبه گام های اولیه برای راه اندازی مرکز رشد علم و فن آوری
  دکتر محمدابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه های پیام نور مرکز اردستان وزواره در ملاقات با دکتر غلامرضا کشمیری رئیس شهرک علمی – تحقیقاتی اصفهان از آمادگی کامل این دانشگاه برای راه اندازی مرکز رشد علم وفن آوری در این دانشگاه خبر داد
حضور در مراسم نوزدهمین سالگرد سردار رشید اسلام شهید علیرضا غلامی فرمانده تفحص لشکر امام حسین (ع)
سومین حضور فرهنگی کارکنان و اعضای علمی پیام نور مرکز اردستان به همراه خانواده
دیدار با همکار جانباز ناصر شبانی داورانی
 • 1395/3/7 جمعه دیدار با همکار جانباز ناصر شبانی داورانی
  چهارم خرداد ماه 95 رییس دانشگاه پیام نور اردستان و زواره به همراه جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه به منظور پاس داشت کرامت جانبازان عزیز به دیدار همکار جانباز خود آقای ناصر شبانی داورانی رفتند.
طبیعت گردی در روستای گوهردستان اطراف اردستان
جلسه شورای اداری شهرستان
 • 1395/3/2 يكشنبه جلسه شورای اداری شهرستان
  روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه 1395 جلسه شورای اداری شهرستان در دانشگاه پیام نور اردستان تشکیل شد . میهمان ویژه این نشست جناب آقای دکتر الهیاری مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان بودند .
مقدمات تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با دانشگاه خواتین لاهور پاکستان
 • 1395/2/28 سه‌شنبه مقدمات تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با دانشگاه خواتین لاهور پاکستان
  با هماهنگی و دعوت دکتر محمدابراهیم ایرج پور رییس دانشگاه پیام نور اردستان و زواره، سرکار خانم دکتر سیده فلیحه زهرا کاظمی رییس دانشکده ادبیات دانشگاه خواتین لاهور جهت شرکت در همایشی ادبی به ایران و اصفهان آمدند. به عنوان برنامه های جانبی این سفر و جهت همکاری های مشترک رییس دانشکده ادبیات دانشگاه خواتین لاهور در جلسه ای با حضور دکتر مهدی یوسفی رییس محترم دانشگاه پیام نور استان اصفهان شرکت کردند.
دیدار رئیس دانشگاه با دانشجویان بسیجی و فعالان فرهنگی
بازدید از آثار تاریخی شهر زواره و طبیعت گردی همکاران دانشگاه پیام نور اردستان و زواره
جلسه تودیع و معارفه رؤسای دانشگاه پیام نور واحد زواره
پس از سالها انتظار پارکینگ دانشگاه پیام نور اردستان به بهره برداری رسید.
جلسه خرافه زدایی و عرفان های کاذب
 • 1395/2/15 چهارشنبه جلسه خرافه زدایی و عرفان های کاذب
  سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ماه نود و پنج جلسه ای به منظور هم اندیشی پیرامون خرافه پرستی و عرفان های کاذب در دانشگاه پیام نور اردستان برگزار شد.
سفر به روستای آستانه
 • 1395/2/14 سه‌شنبه سفر به روستای آستانه
  مجموعه پرسنل دانشگاه پیام نور اردستان طی برنامه ریزی منظم شنبه هر هفته از ساعت 16 به ورزش کوهنوردی و راهپیمایی جمعی می پردازند.
بزرگداشت مقام معلم در پیام نور زواره
 • 1395/2/14 سه‌شنبه بزرگداشت مقام معلم در پیام نور زواره
  یکشنبه دوازدهم اردیبهشت 95 دکتر ایرج پور به همراه جمعی از مدیران خود به دانشگاه پیام نور زواره که اخیراً مسؤولیتش به ایشان واگذار گردیده رفتند و با حضور در جمع اساتید و کارکنان آن دانشگاه با اهداء شاخه گل و توزیع شیرینی از زحمات آنها قدردانی کرد.
شنبه یازدهم اردیبهشت ماه 95 دانشگاه پیام نور مرکز اردستان میزبان اساتید و دانشجویان بود.
پیگیری فرمانداری جهت احداث مرکز رشد در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان
مراسم گرامیداشت مقام معلم
 • 1395/2/7 سه‌شنبه مراسم گرامیداشت مقام معلم
  به اطلاع کلیه استادان و دانشجویان گرامی می رساند مراسم گرامیداشت مقام معلم در تاریخ 95/2/11 ساعت 11 در محل سالن های همایش های دانشگاه پیام نور برپا می شود. بدین روی از کلیه عزیزان دعوت می گردد با حضور ارزشمند خود در اجرای هر چه با شکوهتر این مراسم ما را همراهی نمایند.
اهداء دوره های کامل فصلنامه های آیینه میراث و گزارش میراث
 • 1395/2/6 دوشنبه اهداء دوره های کامل فصلنامه های آیینه میراث و گزارش میراث
  تقویت بنیه منابع کتابخانة دانشگاه اعمّ از کتاب و نشریات از اولویت¬های عمده مدیر دانشگاه بوده است، در این زمینه مذاکرات ثمربخشی با مؤسسه معتبر و پژوهشی میراث مکتوب انجام گرفت که نتیجتاً تعداد یکصد و پنجاه جلد شامل دوره های کامل فصلنامه آئینة میراث و فصلنامه گزارش میراث به کتابخانه این دانشگاه اهداء شد و بدین وسیله مراتب قدردانی این دانشگاه را از زحمات رئیس و همکاران موسسه میراث مکتوب اعلام می دارد.
ارزشیابی اساتید توسط دانشجویان در سیستم گلستان ار تاریخ 95/2/4 لغایت 95/3/2
برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع فضای مجازی فرصت یا چالش
طبیعت گردی رئیس و کارکنان دانشگاه
 • 1395/1/30 دوشنبه طبیعت گردی رئیس و کارکنان دانشگاه
  شنبه بیست و هشتم فروردین ماه 95 مجموعه دانشگاه پیام نور اردستان اعم از ریاست ، اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان پس از اتمام ساعت اداری جهت انجام ورزش پیاده روی و کوهنوردی به منطقه همبرات و روستای وندآباد رفتند
سال 95 ، اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
 • 1395/1/26 پنجشنبه سال 95 ، اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
  در پی نامگذاری سال 95 تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری، دانشگاه پیام نور مرکز اردستان اولین جلسه سخنرانی با این موضوع را در تاریخ 24/01/95 بعد از برپایی نماز جماعت به امامت حاج آقا دهشیری امام جمعه محترم شهرستان برگزار شد.
زمانبندی تعیین محل آزمون پایان ترم
پیمایش فرهنگی و تفریحی همکاران دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در نخستین روز اداری بهار
اردوی یک روزه کویرنوردی
 • 1395/1/17 سه‌شنبه اردوی یک روزه کویرنوردی
  به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند امور فرهنگی دانشگاه در نظر دارد اردوی یک روزه کویر نوردی در اردیبهشت ماه برگزار نماید علاقمندان جهت ثبت نام به امور فرهنگی دانشگاه مراجعه نمایند
دیدار رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با فرماندار محترم شهرستان
دکتر محمدابراهیم ایرج پور رییس و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور اردستان مفتخر به کسب رتبه دانشیاری شد.
تبریک ارتقاء مرتبه علمی رییس محترم پیام نور مرکز اردستان به دانشیار
شرکت مخابراتی ایرانسل در تاریخ 15/12/94 در دانشگاه پیام نور اردستان به دانشجویان عزیز و همکاران محترم سیم کارت رایگان اهداء می کند.
دیدار رئیس و کارمندان از خانواده شهید غلامی
 • 1394/12/2 يكشنبه دیدار رئیس و کارمندان از خانواده شهید غلامی
  شنبه یکم اسفندماه 94 رئیس، اعضاء علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور اردستان به دیدار خانواده محترم شهید بزرگوار سردار پاسدار علیرضا غلامی، فرمانده گروهان تفحص لشکر 14 امام حسین رفتند.
نشست فعالان فرهنگی با رئیس دانشگاه
 • 1394/12/2 يكشنبه نشست فعالان فرهنگی با رئیس دانشگاه
  اولین روز اسفند 94 ساعت 10 صبح در یک نشست کاملاً صمیمی با دانشجویان فعال فرهنگی برنامه ریزی¬های ارزشمند به منظور توجه خاص در این حوزه صورت پذیرفت.
افتتاح مجتمع فرهنگی
 • 1394/11/25 يكشنبه افتتاح مجتمع فرهنگی
  یکشنبه 18/11/94 مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام نور اردستان با حضور آقای مهندس طرفه معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و آقای دکتر منصف معاون محترم علمی، فرهنگی پیام نور استان اصفهان و ائمه جمعه شهرستان و کلیه مسؤولین ارجمند ادارات افتتاح شد.
به اطلاع برادران و خواهران دانشجو می رساند امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه به مناسبت ایام اله دهه فجر انقلاب مسابقات فرهنگی و ورزشی برگزار می نماید
رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان با فرماندار اردستان دیدار کرد.
وام دانشجویی
 • 1394/11/4 يكشنبه وام دانشجویی
  جهت اخذ وام دانشجویی در نیمسال دوم 95-94 ارائه مدارک مشروحه ذیل ضروری می باشد
تسریع در روند عملیات ساختمان فرهنگی دانشگاه پیام نور اردستان
 • 1394/10/30 چهارشنبه تسریع در روند عملیات ساختمان فرهنگی دانشگاه پیام نور اردستان
  دوشنبه 28/10/94 جناب آقای نیساری مدیر محترم مالی استان به همراه آقایان مهندس حکمت پور سرناظر محترم عمرانی استان و مهندس شفیعی مسؤول محترم تأسیسات استان با حضور آقای مهندس رمضانی ناظر مقیم و آقای مهندس امیری پور پیمانکار مجتمع از پروژه ساختمان فرهنگی دانشگاه بازدید به عمل آمد.
در روز چهارشنبه 16/10/94 ساعت 10 صبح آقای دکتر ایرج پور رییس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با آقای دکتر احمد بخشایش نماینده محترم مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
شهریه متغیر کلیه دانشجویان متقاضی مهمان (ترمی، دائمی) به شیوه زیر محاسبه می گردد:
 • 1394/10/13 يكشنبه شهریه متغیر کلیه دانشجویان متقاضی مهمان (ترمی، دائمی) به شیوه زیر محاسبه می گردد:
  1- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز چهارگانه شهر تهران برای مقطع کارشناسی با ضریب 2 و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب 1.6 محاسبه و اخذ می گردد. 2- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز استانها و شهرهای لواسان، دماوند، ری و حسن آباد برای مقطع کارشناسی با ضریب 1.8 و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب 1.4محاسبه و اخذ می گردد. 3- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم از مراکز با نواحی پایین تر به بالاتر به غیر از شهرهای مذکور بند 1 و 2 برای مقطع کارشناسی با ضریب 1.6 و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب 1.2محاسبه و اخذ می گردد
برگزاری کارگروه فضای مجازی دانشگاه های شهرستان اردستان در دانشگاه پیام نور
9 دی روز همدلی ملت با ولایت، دانشگاه پیام نور اردستان میزبان نشست فرهنگی و بصیرت افزایی شد.
همایش ادبیات غنایی و بررسی زوایا و محورهای آن
 • 1394/9/30 دوشنبه همایش ادبیات غنایی و بررسی زوایا و محورهای آن
  دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به عنوان یکی از مراکز شاخص علمی استان در برگزاری همایش ادبیات غنایی و بررسی زوایا و محورهای آن که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار می گردد، حضور و همکاری می نماید و به عنوان یکی از حامیان این همایش علمی به شمار می آید
حضور جمعی از اساتید و اعضای علمی دانشگاه و برخی اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در محل غرفه دانشگاه پیام نور اردستان در یازدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان
بازدید رئیس و معاون علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نور استان اصفهان از غرفه دانشگاه پیام نورمرکز اردستان در یازدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان
حضور پررنگ دانشگاه پیام نور مرکز اردستان در یازدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان اصفهان
قابل توجه مدرسین محترم مدعو ( حق التدریس )
 • 1394/9/15 يكشنبه قابل توجه مدرسین محترم مدعو ( حق التدریس )
  به اطلاع می رساند مدرسین محترمی که تمایل به همکاری به صورت حق التدریس با دانشگاه پیام نور مرکز اردستان را دارند لازم است فرم بررسی صلاحیت فردی را دانلود و پس از تکمیل به آدرس ایمیل m.mollaei@pnu.ac.ir ارسال نمایند.
آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر(نوبت شانزدهم)
دانشگاه پیام نور اردستان میزبان شاعران شهرستان با محوریت اهل بیت ( ع)
دانشگاه پیام نور اردستان در راستای یک تعامل فرهنگی و سازنده با دانشگاه اصفهان توانست بخشی از کتب اهدایی آن دانشگاه را دریافت و به پیام نور اردستان منتقل نماید.
دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با پیگیری های مجدانه و در پی تعاملی سازنده توانست بخش قابل توجهی از تجهیزات اداری، آموزشی، آزمایشگاهی و کتابخانه ای خود را از ستاد مرکزی دانشگاه پیام نور استان اصفهان تامین نماید.
قابل توجه دانشجویان گرامی
 • 1394/9/7 شنبه قابل توجه دانشجویان گرامی
  امور فرهنگی دانشگاه در نظر دارد برنامه شب شعر با موضوع اهل بیت (ع) درتاریخ 94/9/10 برگزارنماید. علاقمندان جهت ارائه اشعار یا دل نوشته و... به امورفرهنگی دانشگاه مراجعه وثبت نام نمایند.
1 2