اخبار دانشگاه
1396/5/25 چهارشنبه بزرگداشت روز خبرنگار در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان این مراسم روز سه شنبه 17 مرداد ماه با حضور تمامی خبرنگاران شهرستان اردستان در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار گردید .

در ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت گردید سپس  دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی و همچنین تبریک روز خبر نگار و عرض تسلیت به مناسبت شهادت آقای محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف توسط گروه تروریستی طالبان در سال 1377 ، به جایگاه حساس خبر و خبرنگار اشاره نمود.

در این جلسه رئیس دانشگاه پیام نور اردستان با اشاره به شروع ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور از تاریخ 19 الی 23 مرداد ماه گفت: ورود بدون آزمون دانشگاه پیام نور امتیاز بسیار خوبی برای داوطلبان است  و دانشگاه پیام نور اردستان نیز در حال حاضر از بهترین و بیشترین امکانات در سطح دانشگاههای استان اصفهان برخوردار است.

وی افزود: این مرکز دانشگاهی  در حال حاضر در 20 رشته های علوم انسانی و علوم پایه در مقطع کارشناسی و 2 رشته زبان و ادبیات فارسی و جغرافیای روستایی  در مقطع کارشناسی ارشد فعالیت دارد.

ایرج پور با بیان اینکه دانشگاه پیام نور با شعار منش، آموزش همه جا، همه وقت و در هر مکان، عدالت آموزشی را رعایت نموده، تصریح کرد: سعی نموده ایم در زمینه های مختلف کیفیت آموزش را فدای شرایط نکنیم لیکن بعضی از دانشگاهها به هر شکل ممکن و با وعده های مختلف دانشجو جذب می کنند که در هیچ منطق آموزشی نمی گنجد.

وی  با بیان اینکه  دانشگاه پیام نور استانداردهای خود را حفظ کرده است، تصریح کرد: کمترین هزینه را دانشگاه پیام نور در بین دانشگاه های شهریه ای دارد و هزینه تحصیل در این دانشگاه نسبت به مابقی دانشگاه ها پایین تر است و مزیت دیگر آن مدرک معتبری است که در سطح کشور و بین المللی پذیرفته شده است.

ایرج پورتاکید کرد: با بررسی های انجام شده توسط وزارت علوم، دانشگاه پیام نور ازبالاترین کیفیت آموزشی و پژوهشی برخوردار بوده و در بررسی به عمل آمده بین کلیه  دانشگاه های کشور جز ۱۰ دانشگاه شاخص کشور بوده و توانسته رتبه هشتم کشوری را نیز به خود اختصاص دهد.

وی گفت با توجه به اینکه ماحصل همه آموزشها باید پژوهش باشد افزود: بیشترین پژوهش ها در دانشگاه پیام نور  صورت پذیرفته است.

ایشان از اقدامات مختلفی که در کنار آموزش دانشگاه پیام نور انجام می شود به فعالیت شرکت های دانش بنیان برای اولین بار در سطح استان اصفهان اشاره کرد و ابراز داشت که در آینده ای نه چندان دور اشتغال دانشجویان را نیز تامین خواهد کرد.

در ادامه ایرج پور خاطر نشان شد در جهت کیفی سازی و استفاده بهینه از فضای دانشگاه به یاری خداوند متعال تالار پذیرایی نور واقع در دانشگاه با همکاری بخش خصوصی و با ظرفیت 600 نفر افتتاح گردیده و آماده پذیرایی همشهریان عزیز می باشد.

ایشان افزود : به دنبال سیاست های دانشگاه مبنی برتلاش برای جذب حداکثری دانشجو، مرکز اردستان علاوه بر تبلیغات گسترده در فضای مجازی، نصب بنر در سطح شهر، ارسال پیامک و نصب اطلاعیه در تابلوی اعلانات ادارات شهرستان، جلساتی با مشاوران مطرح انتخاب رشته در سطح شهرستان و اصحاب رسانه تشکیل و ضمن تشریح مزایا و تسهیلات دانشگاه پیام نور، از ایشان تقاضای همکاری در حوزه هدایت داوطلبان به دانشگاه پیام نور را خواستار شد.

نهایتا پس از صرف شام کاری در دانشگاه از اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار و همکاری های قابل توجه آنها با دانشگاه با اهدای لوح سپاس، شاخه گل و هدیه مناسب تجلیل و قدردانی شد.

روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر