اخبار دانشگاه


1396/9/13 دوشنبه مراسم جشن و استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور مرکز اردستان سه شنبه هفتم آذر ماه همزمان با سالروز آغاز امامت و زعامت حضرت مهدی ( عج ) با حضور امام جمعه محترم شهرستان اردستان، ریاست، اعضای علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و شرکت گسترده دانشجویان جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود سال 1396 در سالن همایش های این دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر محمد ابراهیم ایرج پور ریاست دانشگاه پیام نور مرکز اردستان ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی ، عنوان کرد یقینا آینده کشور به دست شما عزیزان رقم خواهد خورد و
ره توشه ای که امروز برای خود از حضور در دانشگاه می اندوزید، نه تنها به طور مستقیم در سرنوشت شخص شما و خانواده تان بلکه در شکل گیری جامعه و کشورمان نیز نقش انکارناپذیری دارد، از این رو پذیرش و حضور شما دانشجویان جدید الورود را به بهترین دانشگاه کشور از نظر آموزشی و دانشگاهی که بالاترین سطح قبولی ارشد و دکتری را دارد تبریک می گویم.

ایشان در ادامه ابراز امیدواری نمود که در راه کسب علم و دانش و فتح قله های موفقیت پیشگام سایر دانشجویان کشور باشید و با تحصیل مجدانه در راه اعتلای ایران اسلامی گامهای اثربخشی بردارید.

سپس امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام و المسلمین دهشیری ضمن عرض خوشامدگویی به دانشجویان، به اهمیت تعلیم همراه تزکیه و همچنین تشریح ملاک های گزینش دوست پرداخت.

در این مراسم سه تن از دانشجویان فعال فرهنگی با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل مورد تقدیر قرار گرفتند و هدایای مناسبی به این عزیزان تقدیم شد.

در ادامه نیز مسئول آموزش دانشگاه در جایگاه حاضر شد تا به تشریح آیین نامه های آموزشی و بیان مقررات دانشگاه بپردازد و پاسخگوی سوالات دانشجویان در زمینه های آموزشی باشد.

سپس مسئول امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به تشریح فعالیت ها و آیین نامه های فرهنگی دانشگاه پرداخت و ضمن معرفی انجمن های علمی، کانون ها و ... از دانشجویانی که در زمینه های مختلف علاقه مند به همکاری با امور فرهنگی دانشگاه هستند دعوت به عمل آورد.

از دیگر برنامه های این مراسم می توان به سخنرانی کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص راه های انتقال و جلوگیری از ویروس ایدز ( به مناسبت 10 آذر روز جهانی ایدز ) و همچنین برنامه هایی نظیر نوازندگی با گیتار، استند آپ کمدی و برگزاری مسابقات شاد و مفرح توسط دانشجویان مرکز اشاره نمود.

در پایان نیز از تمامی دانشجویان حاضر در سالن پذیرایی به عمل آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر