اخبار دانشگاه
1397/2/23 يكشنبه دیدار ریاست و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان اردستان به مناسبت هفته معلم دوشنبه 17 اردیبهشت ماه به مناسبت بزرگداشت شهادت آیت اله مرتضی مطهری و گرامیداشت مقام معلم و استاد، ریاست و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با حجت الاسلام و المسلمین دهشیری نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان اردستان که از اساتید برجسته و شاخص این دانشگاه می باشند دیدار کردند.

در این نشست صمیمی دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته معلم خواستار توجه بیشتر نسبت به موضوع فرهنگ عمومی شد و تاکید کرد توجه به خرده فرهنگ ها می تواند ما را در دست یابی به یک فرهنگ ناب کمک کند.

وی با اشاره اینکه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان اولویت خود را مسائل فرهنگی قرار داده و به حمد الهی تا کنون در این مسیر گام های خوبی برداشته شده بیان داشت امیدواریم حضرتعالی با الطاف پدرانه خود این دانشگاه را جهت ارتقای فرهنگ عمومی دانشجویان یاری فرمائید.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دهشیری ضمن عرض  خیر مقدم و خوش آمدگویی به مجموعه پیام نور اظهار داشت هفته معلم را که مقارن است با ایام شعبانیه و میلادها و مناسبت‌های مهمی که در این ماه با آن مواجه هستیم تبرک عرض می نمایم.

ایشان با تاکید بر مساعدت و پشتیبانی از برنامه های فرهنگی دانشگاه تاکید کردند: تغییرات فرهنگی مجموعه ای به هم پیوسته و به هم تنیده است که باید در یک جامعه از مراکز آموزشی و فرهنگی همانند دانشگاه شروع شود و در این بخش نقش اساتید بسیار مهم است استاد آگاه و دلسوز و روشنفکر می تواند علاوه بر ایجاد یک شاکله مدون در ذهن متعلم خود، سرمایه های ذهنی و عقلی لازم برای زندگی آینده را هم در اختیار وی قرار دهد.

در پایان با اهدای گل و لوح سپاس از خدمات ارزشمند حجت الاسلام و المسلمین حسن دهشیری در تعلیم دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان تقدیر شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر