اخبار دانشگاه
1397/3/6 يكشنبه غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور مجموعه دانشگاه پیام نور مرکز اردستان پنج شنبه 3 خرداد ماه، روز حماسه و رشادت های دلیرمردان ایران اسلامی و روز آزادسازی شهر خون و قیام، مجموعه کارکنان و دانشجویان بسیجی در معیت مسئول دفتر نماینده محترم مردم شهرستان اردستان حجت الاسلام و المسلمین توکلی، قبور مطهر شهدای شهرستان اردستان را غبارروبی، عطرافشانی و گلباران کردند.

حاضران با قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرده و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی، شهدا و امام راحل (ره) تجدید پیمان و بر حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کردند.

حجت الاسلام و المسلمین توکلی مسئول دفتر نماینده محترم مردم شهرستان اردستان در این مراسم گفت : فتح خرمشهر در تاریخ دوران دفاع مقدس بسیار حائز اهمیت است و غبارروبی مزار شهدا تجدید میثاقی است با آرمان‌ های شهدا به ویژه شهدایی که در این ایام با فتح الفتوح و آزادی خرمشهر از دست دشمن از همان جا به آسمان‌ها پر کشیدند.

وی افزود:  امنیت و آرامش کشور ایران  به برکت خون شهدا است و امیدواریم که بتوانیم به خون شهدا و اهداف آنان وفادار باشیم.

ایشان ضمن تقدیر و سپاس از حضور کارکنان، دانشجویان و بسیجیان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان بیان داشت به حمد الهی این دانشگاه در راستای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی درتمامی صحنه ها حضور فعال و تاثیرگذار داشته است.

شایان ذکر است شهرستان اردستان 320 شهید به نظام وانقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر