اخبار دانشگاه

1398/3/7 سه‌شنبه ضیافت افطار کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و جشن میلاد با سعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن مجتبی (ع) بعد از ظهر روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه مصادف با دهم ماه مبارک رمضان، به مناسبت ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مجموعه کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به همراه خانواده گردهم آمدند تا برای چهارمین سال متوالی ضیافت افطاری دیگری را رقم بزنند.

دراین مراسم کلیه میهمانان راس ساعت 18:30 درسالن همایش های دانشگاه پیام نور مرکز اردستان حاضر شدند.

ابتدای مراسم و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر محمد ابراهیم ایرج پور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان ضمن عرض خیر مقدم و خوشامدگویی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و همچنین تبریک به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) بیان داشت این ضیافت برای چهارمین سال متوالی است که در این دانشگاه برگزار می شود و فرصت بسیار مغتنمی بوده تا خانواده ها دیداری تازه کنند.

ایرج پور اظهار داشت یکی از زیباترین لحظات ماه مبارک رمضان برای روزه داران لحظه افطار است لحظه ای که برای روزه‌دار لحظه استجابت دعاست اما در کنار این ویژگی‌ها، شیرینی افطار در کنار دوستان و همکاران آن هم در محیط دانشگاه حال و هوای دیگری دارد.

ایشان بر همدلی و همکاری مجموعه دانشگاه تاکید کردند و اظهار داشتند دانشگاه پیام نور مرکز اردستان زمانی در عرصه های گوناگون موفق عمل خواهد کرد که تمامی کارکنان، با وحدت و مثل عقربه های ساعت در کنار هم و در فضای آرام و دلخواه تلاش کنند.

ایشان یکی از دلایل برگزاری این ضیافت را گامی در جهت ایجاد وحدت و تقویت همدلی و همکاری کارکنان علمی و اداری به منظور دسترسی به اهداف عالی دانشگاه بیان نمود.

وی در پایان ترویج و گسترش چنین مراسمی را لازم دانست و افزود: این محافل، موجب گسترش فرهنگ غنی اطعام و افطار به ویژه در بین نسل آینده خواهد شد و ابراز امیدواری کرد که این مراسم در سالهای آینده نیز به همت دوستان ادامه داشته باشد زیرا چنین مراسمی ضمن ایجاد نشاط جمعی، باعث گسترش دوستی های بیشترمی گردد.

در این مراسم که بیش از 60  نفردر آن شرکت داشتند چه به لحاظ کمی و چه به لحاظ میزان تدارکات، رشد قابل ملاحظه ای نسبت به سال قبل داشت شایان ذکر است تمامی مخارج این مراسم به صورت خودجوش و داوطلبانه توسط کارکنان علمی و اداری این دانشگاه تقبل گردید.

در این مراسم از تعدادی از کارکنان دانشگاه با اهدای لوح سپاس، تجلیل شد و مسابقات شاد و مفرحی برای فرزندان کارکنان برگزار گردید و هدایایی به تمامی این عزیزان اهدا شد .

همزمان با پخش اذان مغرب، حاضرین نماز جماعت را به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسینی بجا آوردند و پس از آن مشغول صرف افطار شدند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر