اخبار دانشگاه
1398/8/19 يكشنبه برگزاری کارگاه آموزشی اَتساین در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان پنج شنبه 16 آبان ماه و همزمان با سالروز آغاز امامت و زعامت حضرت ولیعصر(ارواحنا فداه)، کارگاه آموزشی اَتساین با رویکردی نو در حوزه اینستاگرام در سالن همایش های دانشگاه پیام نور مرکز اردستان برگزار شد.

در این کارگاه که به همت بسیج دانشجویی و همکاری امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اردستان و با محوریت آشنایی با فضای اینستاگرام برگزار شد دکتر دکتر سلمان هاشمیان معاون آموزشی سراج استان اصفهان در خصوص موضوعاتی نظیر سلبریتی ها؛ خوب یا بد؟! ، اثرات شاخ های مجازی در جامعه، ارتباطات دختر و پسر در فضای اینستاگرام، جریان شناسی سیاسی- فرهنگی اینستاگرام توضیحات مفیدی را ارائه نمود.

هدف از برگزاری این کارگاه، معرفی عوامل موثر بر شهرت در گذشته و حال، آشنایی کامل دانشجویان با عوامل فعال در اینستاگرام و جریان سازی های صورت گرفته توسط ایشان در این فضا بود.

هاشمیان با معرفی سلبریتی ها و الگوپذیری افراد جامعه از آنها، گفت اغلب مردم، از این سلبریتی ها الگوبرداری می‌کنند بی‌آن‌که بدانند پشت پرده ماجرای فلان افشاگری خانم هنرپیشه چیست و اینکه در تازه‌ترین اتفاقی که توسط یکی از بازیکن‌های مطرح باشگاه‌های ورزشی در فضای مجازی منتشر شد چه موضوعی مطرح است.

ایشان همچنین شاخ های اینستاگرام، واینرها و اینفلوئنسرها را معرفی و به بیان آثار مخرب و سازنده آنها پرداخت.

وی با بیان اینکه از هر چیز یا هر کس نباید الگو برداری کرد گفت برخی از سلبریتی ها و افراد مشهور هستند که حتی از پایین ترین سطح اخلاق برخوردار نیستند لیکن به خاطر داشتن وضع مالی خوب به شهرت رسیده اند و در پایان با معرفی سلبریتی های خوب و بد و الگوبرداری از آنها گفت :

تا در طلب گوهر کانی، کانی

تا زنده به وصل جاودانی، جانی

فی الجمله جدیث مطلق از من بشنو:

هر چیز که در جُستن آنی، آنی

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر